Eğitim

Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı (2018 E-Okul Yeni Sisteme Uyumlu)

Eğitim hayatının başarılarla dolu olması hem velilerin hem de öğrencilerin isteklerinden biridir. Yüksek ders notları ve takdir, teşekkür gibi belgelerle dolu dolu olan bir öğrencilik için en temel yol ise çalışmaktan geçer. Bir yandan derslerine çalışan bir yandan da alacağı başarı belgesi için ne kadar gayret etmesi gerektiğini düşünen öğrenciler için hazırlanan sayfamızda ise takdir teşekkür hesaplama özelliği bulunmaktadır. Tek tıkla bağlanabileceğiniz sayfamızdan sizde ister öğrenciniz için ister kendiniz çin gerekli olan hesaplamaları sadece birkaç tıkla yapabilirsiniz. E-okul sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışan hesaplama aracımız farklı puanları göstermek yerine gerçekten alacağınız sonuçları sizlere sunmaktadır.

Takdir ve Teşekkür Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Sayfamıza geldiğinizde karşınıza çıkacak olan hesaplama kısımlarından takdir teşekkür hesaplama kısmına tıklamanız halinde yeni bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfadan hangi sınıfa gidiyorsanız ona uygun olanı seçerek derslerinizin ortalamasını bulabilir ve hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Takdir belgesi almak için almanız gereken puanı görüntüleyebileceğiniz gibi kaç puan daha alırsanız bu belgeyi alabileceğinizi de yine bu uygulama ile öğrenebileceksiniz. Sınıfınız kaç olursa olsun ortalamanızı öğrenebileceğiniz adresimizden sizde hem veli olarak hem de öğrenci olarak puan hesaplamaları yapabilirsiniz. Oldukça kısa süren bu işlem ile birlikte uzun hesaplardan kurtulabilir ve kesin sonuçlar veren bir hesaplama yönteminin de avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Okula Özel Hesaplama

Ülkemizde farklı eğitimler veren pek çok lise ve ortaokul bulunuyor. Mesela imam hatip lisesi, sosyal bilimler lisesi, fen lisesi, spor lisesi gibi farklılıkların olduğu eğitim sistemimizde her öğrenci kendi okul puanları içerisinde değerlendiriliyor. Bu nedenle de öğrencilerin not hesaplamaları yapılırken derslerin durumu, sayısı ve ağırlıklı ortalamaları gibi kriterler önemli konulardan olabiliyor. Sayfamız ise takdir teşekkür hesaplama konusunda bu kriterlere dikkat ederek özel hesaplamalar yapıyor. Derslerinizin bulunduğu bir sistem ile karşınıza gelecek olan sayfamızdan sizde rahatça takdir mi yoksa teşekkür mü aldığınızı öğrenebilirsiniz. Fazla zamanınızı almayacak olan bu hesaplamalar ile karne gününden önce hangi belgeyi aldığınızı bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için sizleri de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir