Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

9.Sınıf (Lise 1) Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi Uyumlu)

Aşağıdaki 9. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 9. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
9.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lisenin ilk basamağı olan 9. sınıf aynı zamanda başarının devam edip etmediği ve lise hayatının ilk yılında derslere adapte olunup olunmadığını anlamak adına oldukça önemli bir dönüm noktası sayılmaktadır. Artan ders sayısı ve ders yükü ile birlikte lise 1 zorlu bir geçiş dönemini kapsar. Bu nedenle veliler ve öğrenciler tarafından bu dönemde alınacak olan belgelerde büyük öneme sahiptir. 9.sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ise sizlere bu dönemde almış olduğunuz notları hesaplayarak kısa sürede başarınızın sonucunu görmenizi sağlayacak bir hizmet sunmaktadır. Takdir veya teşekkür alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız sayfamızda yer alan kısımları doldurarak cevabı öğrenebilirsiniz.

9.Sınıf (Lise 1) Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı Nasıl Çalışır?

9.sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemi tamamen notlarınız ve ders saatleriniz üzerinden yapılacak değerlendirme ile sizlerin alacağı belgeyi göstermektedir. E- okul sistemi ile uyumlu bir şekilde çalıştığından dolayı notlarınızı girmeniz halinde e-okul sistemindeki mantıkla notlarınız hesaplanacaktır. Eskiden yürütülen bazı hesaplama yöntemleri yerine kendi hesaplama yöntemini kullanan e-okul sisteminde notların 100’lük sisteme göre girilmesi gerekir. Yüzlük sistemde alınan puanların ise küsuratlı kısımlarının da hesaplamaya dahil edilmesi halinde sonuçlar daha doğru bir şekilde ortaya çıkacaktır.
Hesaplama Sisteminin Avantajları Nelerdir?

9.sınıf takdir teşekkür hesaplama ile öğrenciler kendi not durumlarını gözden geçirerek henüz yapılmamış olan sınavlarda kaç almaları gerektiğini bu sistem ile hesaplayabilmektedir. Bu sayede puanlarını yükseltme yolunu seçen öğrenciler olduğu gibi sene sonunda alacakları takdir veya teşekkür belgesinin bulunması da öğrencilerin motivasyonunu etkileyecektir. Sayfamızda yer alan sistemin kullanımı oldukça kolay olduğu gibi aileler ve öğrenciler için not hesaplamalarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hesaplama sisteminin e-okul ile %100 uyumlu olması da hesaplamalardaki yanlışlıkları ortadan kaldırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir