Eğitim, Güzel Sanatlar

9.Sınıf (Lise 1) Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 9. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama aracında 9. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 9. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 9. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
9.Sınıf Güzel Sanatlar Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Eğitim hayatınız boyunca bir adım öne çıkmak adına var gücünüzle çalışıyor ve takdir ya da teşekkür mü almak istiyorsunuz? Başarınızı belgelerle taçlandırmak için çalışmalarınızı artırmışsanız ve teşekkür veya takdir gibi bir amacınız varsa sayfamıza gelerek hangi notlarla hangi belgeyi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 9.sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı ile siz de notlarınızı girerek hangi belgeyi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Güzel sanatlar lisesinde bulunan bütün derslerin listesini bulacağınız sayfamızda notlarınızı e-okul sistemine göre girebilir ve sonuçları öğrenebilirsiniz.

Güzel Sanatlar Lisesine Özel Puan Hesaplama

Lise türüne farklı farklı dersler görüldüğünden dolayı bu liselerin puanları da farklı farklı şekillerde hesaplanmaktadır. Fen lisesi, Anadolu lisesi ve Spor lisesi gibi farklı branşlarda olan liselerin sonuçlarının hesaplanmasında e-okul sistemi ile %100 uyumlu bir şekilde notlarınızı hesaplayabilirsiniz. 9.sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı ile siz de lisenize özel seçeneklerde puan hesaplaması yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan sayfa üzerinden ders listesinin yanında bulunan kısımdan derslerinizin notlarını girerek kısa sürede takdir mi yoksa teşekkür mü aldığınızı öğrenebilirsiniz. Puanların ve hesaplamaların önemli olduğu eğitim hayatında bir adım öne çıkmak ve karne gününden önce hangi belgeyi aldığınızı öğrenmek için sayfamıza gelebilirsiniz.

9.Sınıf (Lise 1) Güzel Sanatlar Teşekkür Takdir Hesaplama Aracı

Hangi puan türü ile hangi belgeyi alabileceğinizi bilmiyor musunuz? Takdir ya da teşekkür almak sizin içinde önemli konulardan biri mi? Eğer siz de karne gününü beklemek istemiyor ve hangi belgeyi aldığınızı merak ediyorsanız sayfamıza gelerek 9. Sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı ile notlarınızı yazarak belgenizi öğrenebilirsiniz. Tek tıkla belge sorgulaması yapabileceğiniz sayfamızdan siz de karne gününden önce takdir mi teşekkür mü aldığınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir