Eğitim, Fen Lisesi

9.Sınıf (Lise 1) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 9. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 9. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 9. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 9. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
9.Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Fen liseleri genellikle başarının konuştuğu ve öğrencilerin aldıkları puanların bilincinde olan kişilerden oluşan liseler olarak bilinir. Bu lisede okuyan öğrenciler için alınacak olan teşekkür ve takdir belgesi oldukça önemli detaylardan olduğu gibi bu belgeyi alıp almadığını merak eden öğrenci sayısı da oldukça fazladır. Bizde sizlerin merakını gidermek adına 9.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama özelliği sunan sayfamızdan notlarınızın girişini yaparak hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Fen lisesinin ders listesinin bulunduğu sayfamızda yer alan boş kısımlara notlarınızı doldurarak sonuçları sorgulayabilirsiniz.

Teşekkür ve Takdir Sorgulama Sistemi

Fen lisesi öğrencileri için önemli olan takdir ve teşekkür belgesi almak gerçekten eğitim durumunun iyi olması ile eşdeğer durumdadır. Bu nedenle kendini başarılı saymak isteyen pek çok öğrenci bu belgeleri almak için gece gündüz çalışabilmektedir. 9.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama özelliği bulunan sayfamızdan sizde başarılarınızı görebilir ve hangi belgeyi kazandığınızı sorgulayabilirsiniz. Boşlukları doldurabileceğiniz ders listesinde bütün notları küsuratları ile birlikte girmeniz gerekmektedir. En ufak notların dahi önemli olduğu bu sistemde düşük puanlarla takdir ya da teşekkür belgesini kaybedebilirsiniz. Sayfamız e-okul ile uyumlu bir şekilde çalıştığından dolayı hesaplamalarda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

9.Sınıf (Lise 1) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Derslerinizin başarılı olması sizin için takdir ve teşekkür belgesi ile biliniyorsa ve bu belgeler sizin içinde önemliyse sayfamıza gelerek 9.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Her zaman yanınızda olacak olan sayfamız internet bağlantısının olduğu her yerden notlarınızı hesaplayabilirsiniz. Lise dönemini başarılı bir şekilde ilerletirken karne gününü beklemek istemiyorsanız önceden sayfamıza gelerek takdir ya da teşekkür alıp almadığınızı öğrenebilir ve sınavlarınıza daha da fazla çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir