Anadolu Lisesi, Eğitim

9.Sınıf (Lise 1) Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 9. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 9. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 9. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 9. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
9.Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Sınav dönemlerinin ardından en çok merak edilen konulardan birisi de öğrencilerin hangi belgeyi almaya hak kazanacak olmasıdır. Sitemizdeki 9. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı ile dönem sonunda hangi belgeyi almaya hak kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Kolay kullanımı ile Anadolu Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız ile çok kısa sürede alacağınız belgeyi öğrenebilirsiniz.

9.Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır?

Hesaplama aracımızın kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle almış olduğunuz ders sayısını seçmeniz gerekiyor. Ders sayısını seçtikten sonra derslerinizin adını ve haftalık ders saatini belirlemelisiniz. Son olarak her ders için puanınızı girerek “hesapla” butonuna basabilirsiniz. Hesaplama aracımız size takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanıp kazanmadığınız hakkında sonuç verecektir.

Lise Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracımız, Millî Eğitim Bakanlığı ile uyumludur. Ders seçimlerinde bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde size doğru sonuç verecektir. Doğru sonucu elde etmeniz için dikkat etmeniz gereken tek şey, girdiğiniz bilgilerin doğruluğudur.

Yuvarlama İle Belge Alabilir Miyim?

Birçok öğrencinin kafasına takılan sorulardan birisi de not ortalamasının sınırda kalmasıdır. “Ortalama 84,50-84,99 arasında ise takdir alınabilir mi?” veya “Ortalama 69,50-69,99 arasında ise teşekkür alınabilir mi?”. Teşekkür ve takdir hesaplamalarında ortalama üzerinde yuvarlama yapılmaz. Teşekkür belgesi almaya hak kazanmak için 70,00 puan ve üzerinde ortalamaya sahip olmanız gerekmektedir. Aynı şekilde takdir belgesi almaya hak kazanmak için 85,00 puan ve üzerinde ortalamaya sahip olmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir