Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

8.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 8. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 8. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
8.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


 1. Örn. 75,50

 2. Örn. 75,50

 3. Örn. 75,50

 4. Örn. 75,50

 5. Örn. 75,50

 6. Örn. 75,50

 7. Örn. 75,50

 8. Örn. 75,50

 9. Örn. 75,50

 10. Örn. 75,50

 11. Örn. 75,50

 12. Örn. 75,50

 13. Örn. 75,50


Liseye geçmenin hemen altı olan 8. Sınıfta hayatınız genellikle en hatırda kalıcı anılarını yaşarsınız. Çünkü hem daha tam olarak büyümemişsinizdir, hem de hala çocuk değilsinizdir. Aynı zamanda ilkokul ve ortaokulun geri kalanı gibi takdirlerin bir önemi kalmamış değildir, 8. Sınıfta alınan takdir ile 7, 6, 5 gibi sınıflarda aldığınız takdirler aynı değildir. Bunun sebebi sınavların zorlaşması, belgelerin alınma zorluğu katsayılarının artması olarak belirtilebilir. Neyse tüm bunları geçerek bu aracın amacını ve kullanmak için gereken şeyleri ve kullanım kılavuzunu sunacağız. Bu aracın amacını açıklamakla başlayalım. Diğer tüm hesaplama ve muhasebe araçlarındaki gibi 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ve robotundaki amacımız da size kolay ve hızlı bir hesaplama servisi sunabilmektir. Diğer pek çok hesaplama servisi aksine çok çeşitli hizmetler vermekteyiz. Örneğin lise hesaplama araçlarında tüm liselerin özel olarak not hesaplama araçları bulunmaktadır. Bunlarla birlikte ayrıca tüm araçlar tamamen günceldir ve %100 hesapladığı işle uygundur.

8.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Güncel olmasının önemi şuradan anlaşılabilir. Örneğin bir sınav için puan tahmini yapacaksınız, doğru sayılarını ve yanlış sayılarını girdiniz fakat güncel değildi o zaman yanlış tahmin yaparsınız ve zaman kaybedebilirsiniz. Bu bizim en son istediğimiz şey olduğu için tüm araçların formülleri bir dahaki güncellemeden sonra en kısa zamanda değişmektedir. Şimdi 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama robotuna geçelim. 8. Sınıf dediğimiz gibi önemli bir ortam. Aynı zamanda liseye geçiş sınavlarındaki notlara da yansıyor. Şimdi aracı nasıl kullanacağınızı açıklayalım. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne kendi kimlik bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra, her ders notunuzun ortalama puanını alınız ve bizim sistemimize giriş yapınız. Ardından “Hesapla” düğmesine tıkladığınızda sonuçlar karşınıza çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir