Eğitim, İmam Hatip

8.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 8. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama aracında 8. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 8. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 8. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
8.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


 1. Örn. 75,50

 2. Örn. 75,50

 3. Örn. 75,50

 4. Örn. 75,50

 5. Örn. 75,50

 6. Örn. 75,50

 7. Örn. 75,50

 8. Örn. 75,50

 9. Örn. 75,50

 10. Örn. 75,50

 11. Örn. 75,50

 12. Örn. 75,50

 13. Örn. 75,50

 14. Örn. 75,50

 15. Örn. 75,50

 16. Örn. 75,50


Öğrenciler için hayati önem taşıyan konulardan biri haline gelen yılsonu ortalamaları hem sınav sisteminde başarına yansıyan bir konu olması hem de takdir belgesi ve teşekkür belgesi ile çalışmaların ortaya konması anlamında önemli olmaya devam ediyor. 8. Sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ise lise hayatına başlayacak olan öğrencilerin puanlarının hesaplanmasında ve alacakları belgelerin ne olduğunu öğrenmelerinde yardımcı oluyor. Kısa sürede hesaplama yaparak liseye geçişlerde de etkili olacak olan ağırlıklı yılsonu ortalama puanını bulan sistemimiz sadece 8. sınıf ortaokullarının puanlarını değil imam hatip ortaokullarının da puanlarını hesaplamaktadır.

8.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır?

8.sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama yapmak istediğinize sayfamızdan bu kısmı tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkacak olan sayfada sizlerin derslerine uygun olarak 100 üzerinden almış olduğunuz puanları yazmanız gereken bölümler bulunacaktır. Bu kısımlara almış olduğunuz notlarınızı küsurat dediğimiz virgüllü kısımları ile birlikte yazmanız gerekir. Çünkü ufak gibi görülen bu kısımlar takdir ve teşekkür alımlarında oldukça önemli bir ayrıntıyı oluşturmaktadır. Yazmış olduğunuz bilgiler doğrultusunda hesaplama butonuna tıkladığınızda ders sayınız ve girmiş olduğunuz notların her biri değerlendirmeye alınarak hesaplanmaya başlayacaktır.

Hesaplama Neden Önemlidir?8.sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama yapılması önemlidir. Çünkü sene sonunda alınan bütün notlar ve ortalamalar lise sınavına girişte ek puan olarak kullanılacaktır. Sınavlarda gösterilen başarıya ek olarak okullardaki başarının da sınav sistemine dâhil edilmesi ve bir belge almış olmak önemli bir konu haline geldiğinden dolayı pek çok öğrenci için teşekkür veya takdir başarının simgesi halindedir. Motivasyonu artırıcı özellikte olan bu belgelerin alınıp alınmayacağını hesaplayan sistemimiz ise tamamen e-okul ile uyumlu bir şekilde çalıştığından dolayı yanlış hesaplama gibi durumlarla karşılaşılmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir