Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

7.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 7. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 7. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 7. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 7. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
7.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


 1. Örn. 75,50

 2. Örn. 75,50

 3. Örn. 75,50

 4. Örn. 75,50

 5. Örn. 75,50

 6. Örn. 75,50

 7. Örn. 75,50

 8. Örn. 75,50

 9. Örn. 75,50

 10. Örn. 75,50

 11. Örn. 75,50

 12. Örn. 75,50

 13. Örn. 75,50


7.sınıf öğrencileri için hazırlanan özel hesaplama motorumuza giriş yaptığınızda notlarınızı yazmanız halinde takdir ve ya teşekkür hesaplaması yapabilirsiniz. 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemimiz tamamen e-okul sistemi ile uyumlu bir şekilde çalıştığından dolayı notlarınızı doğru bir şekilde hesaplayarak istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca eğitim sisteminizde yer alan bütün dersleri tek tek sizlere sorarak bütün notlarınızın ortalaması olan bölümü bulan sistemimiz ile birlikte takdir mi teşekkür mü alacağınızı öğrenebileceksiniz.

7.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı Nasıl Çalışır?

Notlarınızı biliyor ancak takdir belgesi mi yoksa teşekkür belgesi mi alacağınızı bir türlü kararlaştıramıyorsanız sistemimize giriş yapabilirsiniz. Hesaplamalar konusunda farklılıklar olmaması için bütün derslerinizin puanlarını hesaplayacak olan sistemimize gerekli bilgileri girmeniz gerekmektedir. Derslerden alınan ve 100 üzerinden hesaplanan puanların sistemimizdeki boş bırakılan kutucuklara doldurulması halinde yılsonu ağırlıklı puanı hesaplanmaktadır. Buna göre 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama yapılarak yılsonunda size verilecek olan belgenin hangisi olduğuna ulaşabileceksiniz. Kendi kendinize yapacağınız hesaplamalarda yüzdelik dilimleri hesaba katmama ya da yanlış hesaplama gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak sistemimiz tamamen bu noktalara dikkat ederek sonucu sizlere bildirmektedir.

Takdir veya Teşekkür Almak Neden Önemli?

Öğrenciler için başarının belgelenmiş hali olan takdir belgesi ve teşekkür belgesi aslında öğrencilerin çalışmasında motivasyon desteği de sağlamaktadır. Günümüz sınav sistemine bakıldığında pek çok öğrencinin eskiden olduğu gibi sınav puanlarının değil bütün eğitim hayatı boyunca almış olduğu puanları yüksek tutmaya çalışmasından dolayı ağırlıklı yıl sonu ortalama puanı ve alınan belge de oldukça önemli olmaktadır. 7. sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ise öğrencilerin dikkat ettiği bu konuda yardımcı olarak eğitim sistemi ile uyumlu bir şekilde hesaplamalar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir