Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

5.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 5. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 5. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 5. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
5.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


 1. Örn. 75,50

 2. Örn. 75,50

 3. Örn. 75,50

 4. Örn. 75,50

 5. Örn. 75,50

 6. Örn. 75,50

 7. Örn. 75,50

 8. Örn. 75,50

 9. Örn. 75,50

 10. Örn. 75,50

 11. Örn. 75,50

 12. Örn. 75,50

 13. Örn. 75,50


Okul hayatının bir parçası haline gelen takdir ve teşekkür belgeleri pek çok öğrencinin merak ettiği ve bu belgeleri almak adına büyük bir heyecanla ders çalıştığı konulardan olmaktadır. Takdir ve teşekkür belgeleri öğrencilerin motive olmasını sağlarken veliler içinde oldukça önemli bir rol oynayarak öğrencinin durumu hakkında bilgi vermektedir. Sayfamız ise 5.sınıf takdir teşekkür hesaplama konusunda sizlere yardımcı olacak ve istediğiniz zaman hesaplama yapabilmenizi sağlayacaktır. Çeşitli hesaplamalar için tıklayabileceğiniz sayfamızda sadece 5.sınıf değil diğer sınıfların hesaplamalarını da kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sayede takdir ve ya teşekkür belgesinin alınıp alınmadığını da öğrenebilirsiniz.

Takdir Alıp Almadığınızı Merak Etmeyin!

Karne günü gelinceye kadar hangi belgeyi aldığınızı merak etmek yerine sadece birkaç tıkla sayfamıza bağlanarak hangi belgeyi aldığınızı öğrenmek ister misiniz? Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan sayfamızdan 5.sınıf takdir teşekkür hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve sorunsuz bir şekilde karne gününden önce hangi belgeyi aldığınızı görebilirsiniz. Sadece belge öğrenmek amacıyla değil aynı zamanda hangi notları alırsanız hangi belgeyi alabileceğiniz gibi farklı sorgulamalarda yaparak daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan sayfada yer alan bilgileri doğru bir şekilde girmeniz halinde sonucu karşınıza çıkan ekranda kolaylıkla görebileceksiniz.

Notlarınızı E-Okula Göre Hesaplayın!

E-okul sisteminde yer alan uygulamaya uygun bir şekilde notlarınızı hesaplamanız gerektiğinde size yardımcı olacak olan sayfamızdan 5.sınıf takdir teşekkür hesaplama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız sorgulama yapabileceğiniz gibi 5. sınıf öğrencinizin başarı durumunu da tek tıkla görebileceksiniz.  %100 uyumlu bir şekilde görebileceğiniz sistem sayesinde de net bilgiler elde edebilirsiniz. Sizlere benzersiz bir sistem sunan hesaplama sayfamızdan en kesin bilgilere ulaşmak için sadece sayfamıza gelmeniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir