Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 4. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 4. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


 1. Örn. 75,50

 2. Örn. 75,50

 3. Örn. 75,50

 4. Örn. 75,50

 5. Örn. 75,50

 6. Örn. 75,50

 7. Örn. 75,50

 8. Örn. 75,50

 9. Örn. 75,50

 10. Örn. 75,50

 11. Örn. 75,50


Günümüzde en önemli konulardan biri olan eğitim alanında başarılı bir eğitim geçmişine sahip olmak yaşamın ilerleyen zamanlarını etkileyen konulardan oluyor. Bu nedenle de eğitim hayatı boyunca alınan takdir ve teşekkür gibi belgeler öğrenciler ve aileleri tarafından eğitim hayatının bir simgesi haline gelmiştir. Bizlerde karnelerde verilen 4.sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemi ile sizlere hangi belgeyi aldığınızı ya da alacağınızı gösteriyoruz. Saatler süren hesaplamalar ve e-okul hesaplaması ile aynı olmayan sonuçlar nedeniyle hangi belgeyi alacağınızı bilmiyorsanız sizde sayfamıza gelerek kısa sürede hangi belgeyi alacağınızı öğrenebilirsiniz.

4.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı Nasıl Çalışır

Sayfamıza geldiğinizde karşınıza çıkan ekranda yer alan 4. Sınıf takdir teşekkür hesaplama kısmına tıklamanız gerekir. Bu kısımda sizlere 4. sınıfa ait olan derslerin listesi oluşturulacaktır. Listede yer alan derslerin yanında bulunan kısımdan ise ders notlarınızın girişini yapmanız gerekir. Ders notlarınızın girişini yaparken e-okul sistemine girerek buradan öğretmenler tarafından girilmiş olan notları virgüllü bir şekilde ayrılmışsa aynen bu şekilde girişini yapmanız gerekir. Notlarınızı girdikten sonra alt kısımda yer alan hesapla sekmesine tıkladığınızda bütün notlarınız e-okul sistemi ile %100 uyumlu bir şekilde hesaplanacaktır. Farklı sistemlere göre yapılan hesaplamalarda yanlışlıklar olabileceği gibi sonuçlar oldukça farklı olabilir. Ancak sayfamızda böyle bir durum ile karşılaşmazsınız.

Takdir Mi Teşekkür Mü?

Öğrencilerin başarısını göstermesi açısından gerçekten önemli olan takdir ve teşekkür belgeleri ailelerin ve çevrenin gözünde öğrencinin başarısının bir sembolü durumundadır. Takdir ve teşekkür sistemine yeni başlayan 4.sınıf öğrencileri içinse bu daha da önemli bir konu haline gelebilir. 4.sınıf takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ise puanları ile hangi belgeyi alacağını merak eden öğrencilerin ve velilerin yardımcısı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir