Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

3.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 3. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 3. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 3. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 3. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
3.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Puanını boş bıraktığınız dersler için hesaplamalarda 0 puan kullanılacaktır. Notlarınızı girerken lütfen 1-5 arası değerler giriniz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


  1. Ders Saati:8

  2. Ders Saati:5

  3. Ders Saati:3

  4. Ders Saati:3

  5. Ders Saati:1

  6. Ders Saati:1

  7. Ders Saati:2

  8. Ders Saati:2
  9. NOT: Haftalık 2 ders saati olan “Oyun ve Fiziki Etkinlikler” hesaplamaya dahil edilmez.


3. Sınıfa giden küçük dostlarımız için hazırladığımız bir araç olan Takdir ve Teşekkür belgeleri hesaplama aracının yaptığı iş basit olmasına rağmen son derece kullanışlıdır. Belli başlı formüller ile öğrencinin takdir belgesi mi teşekkür belgesi mi aldığını hesaplar ve bunu öğrenciye veya velisine iletir. İnsanların merakını gidermek için veya tahminde bulunabilmek için kullanabileceği verimli bir araçtır. Takdir ve teşekkür belgeleri nasıl hesaplanır, takdir ve teşekkür belgesi hesaplama aracı gibi araçları sitemizde bulundurmaktayız. Her tür muhasebe, eğitim ve diğer birçok konudaki hesaplama konularınızı burada çözüme kavuşturabilirsiniz. Sitemizin gerçek amacı kolay ve aynı zamanda kullanışlı araçlar programlamak ve sunmaktır.

3.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Örnek olarak bu takdir ve teşekkür hesaplama aracını verebiliriz. Bu araç da uzaktan bakıldığında oldukça basit bir program gibi görünebilir fakat yaptığı iş sayesinde öğrencilerin meraklarını gidermekte ve ihtiyaçlarını böyle karşılayabilmektedir. Aynı zamanda web sitesi olan arkadaşlar kendi sayfalarında bu araçlarımızı kullanabilmektedir. “Sitene Ekle” bölümünden aldığınız kodu kendi web sayfanıza yapıştırarak ziyaretçilerinizin sitenizde hesaplama araçları kullanabilmelerini ve sitenizde daha uzun süre kalabilmelerini sağlayabilirsiniz. Bir web sitesi yöneticisinin gerçek amacı da kullanıcıyı sitesinde tutarken bir yandan da kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilmektir zaten. Biz de bunu hedeflemekteyiz, kullanıcıya her tür hesaplama hizmetini vermeyi hedefliyoruz. En detaylı ve en karmaşık hesaplama robotlarını yakın zamanda sitemizde daha çok görebileceksiniz.

Bu kadar açıklamadan sonra şimdi 3. Sınıfa giden öğrencilerin takdir ve teşekkür alıp almadıkları nasıl hesaplanır bunu gösterelim. Eğer E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ni bilmiyorsanız öncelikle onu açıklamamız gerekli. E-Okul sayesinde ders notlarınızı çevrim içi ortamda kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Buradan tüm derslerin notlarını öğrendikten sonra sitemizdeki girdi kısımlarına giriş yaparak ve altta bulunan mavi “Hesapla” tuşuna tıklayarak hesap yapma imkanınız bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir