Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

12.Sınıf (Lise 4) Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi Uyumlu)

Aşağıdaki 12. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları


11.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


12. sınıf öğrencileri dönem sonunda takdir teşekkür alıp alamayacaklarını merak ederler. 12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracımızı kullanarak dönem sonunda alacağınız belgeyi öğrenebilirsiniz. Takdir teşekkür hesaplama aracımızın kullanımı kolaydır. Takdir teşekkür hesaplama aracımız kısa sürede sonuç verecektir. 12. Sınıf takdir teşekkür hesaplama aracımız fen lisesi, anadolu lisesi ve mesleki ve teknik anadolu lisesi öğrencileri tarafından kullanılabilir.

12.Sınıf Takdir Teşekkür Nasıl Hesaplanır?

Takdir teşekkür hesaplama aracımızı kullanmak için öncelikle ders sayınızı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra dönem içerisinde aldığınız dersleri belirleyebilirsiniz. Derslerinizin haftalık ders saati ve puan bilgilerini girerek hesapla butonuna basabilirsiniz. 12. Sınıf takdir teşekkür hesaplama aracımız size belge alıp alamayacağınız hakkında sonuç verecektir. Ayrıca hesaplama sonucunda dönem notunuz hakkında bilgi edinebileceksiniz.
Takdir teşekkür hesaplama aracımız e-okul sistemi uyumludur. Sizden istenilen ders bilgilerini eksiksiz girdiğiniz sürece doğru sonucu verecektir.

Takdir ve teşekkür belgesi almaya hak kazanmanız için ortalamanız dışında Millî Eğitim Bakanlığı tarafından belirtilen şartlar bulunmaktadır. Başarı belgesi alabilmeniz için Türkçe dersinizin not ortalaması 55,00 ve üzeri olmalıdır. Diğer dersleriniz arasında 45,00 puan altında dersiniz bulunmamalıdır. Bu şartları sağladığınız zaman başarı belgesi almaya hak kazanırsınız.

Dönem ağırlıklı puan ortalamanız 70,00-84,99 arasındaysa teşekkür belgesi almaya, 85,00 üzerindeyse takdir belgesi almaya hak kazanırsınız. Puan ortalamalarında yuvarlama işlemleri yapılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir