Eğitim, Spor Lisesi

12.Sınıf (Lise 4) Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 12. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Normal liselerden farkı, spor ile ilgili meslekler yapmak isteyen öğrencileri yetiştiren ve bilgilendiren Spor Liseleri normal liselerden farklı olarak yetenek puanı ağırlıklı olarak kayıt yapmaktadır. Bunlara ek olarak daha çok spor ve yetenek derslerine ağırlık veren spor liseleri takdir teşekkür hesaplama ile ilgili olarak size birkaç bilgi vermek istiyoruz. Sitemizdeki diğer hesaplama araçlarında olduğu gibi bu da yani Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı da tamamen sizin işinizi kolaylaştırmak ve hızlandırmak, size zaman kazandırabilmek amacı ile hazırlanıp, programlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı Mevzuat’ındaki formüllerin kullanıldığı aracımız 2017-2018 ve 2018-2019 eğitim öğretim yılları için ve Milli Eğitim Bakanlığı değişim yapana kadar geçerli ve uyumludur. Dediğimiz gibi özel formüllerin, profesyonel programcılarımız tarafından hesaplama aracına çevrilmiş olduğundan dolayı, robotun size vereceği sonuç ve gerçekte aldığınız sonuç uyuşacaktır.

Tüm bu bilgileri size verdikten sonra size Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı nasıl kullanılır onu göstermek istiyoruz. Aracın kullanımını öğretmeden önce size hangi bilgilerin gerektiğinden biraz bahsedelim. Size gereken birinci bilgi “Ders Sayısı”dır yani kaç ders aldığınızdır. İkinci bilgi ise bu derslerin her birine haftada kaç saat girdiğiniz veya ders programınızda kaç saat göründüğüdür. Üçüncü bilgi ise o dersin tüm notlarının ortalamasıdır. Tüm bu bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığı ile edinebilirsiniz. Şimdi tüm gereken bilgileri hazırladıysanız nasıl kullanılacağına geçelim.

12.Sınıf (Lise 4) Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Öncelikle “Ders Sayısı” bölümüne önceden hazırladığınız derslerinizin sayısını giriş yapıyorsunuz, ardından girdiğiniz ders sayısına göre çıkan sütunlardan her birine derslerinizin ismini giriyorsunuz. Üçüncü adımda ise önceden E-Okul aracılığı ile öğrendiğiniz “Ders Saati”ni giriyorsunuz. Tüm bunlar bittiğinde ise son olarak “Puan” kısmına ortalama notunuzu yazıp “Hesapla” tuşuna tıklıyorsunuz. İşte bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir