Eğitim, Sosyal Bilimler

12.Sınıf (Lise 4) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 12. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Sosyal Bilimler Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Sitemizdeki hesaplama araçlarından Takdir ve Teşekkür Hesaplama Araçları serimizin bir diğeri olan 12.Sınıf (Lise 4) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı’na hoş geldiniz. Bu araç sayesinde notlarınızı ve verilerinizi kolayca işleyip ne sonuç aldığınızı öğrenebilirsiniz ve not hedeflerinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Kullanımı son derece kolaydır ve kolay olmasına aldanmayın çok başarılı bir araçtır. Eğer Mesleki ve Teknik Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Spor Lisesi, İmam Hatip Lisesi ve diğer birçok farklı lise türünden birine gidiyorsanız hesaplama sekmelerinden “Eğitim” e tıklayarak ve oradan da lise türünüze ve sınıf düzeyinize göre bir hesaplama aracı seçerek devam edebilirsiniz. Günümüzde insanlar zaman konusunda pek çok sıkıntı yaşayabiliyorlar. İşten dönüyorlar, başka iş yapıyorlar, buluşmaya gidiyorlar ve meşgul insanların zamanları da haliyle daha değerli bir hale geliyor. Hem kim uzun uzadıya hesap yapmaya uğraşmak ister ki? İsterse bol zamanı olsun yine de kimse boş yere zamanının gitmesine göz yumamaz. Bizim sitemiz ve araçlarımızın amacı da budur. İnsanlara zaman kazandırarak uzun sürecek bir işi kısa sürede yapmak ve onları hedeflerine yakınlaştırmak. İşte bizim amacımız tam da budur.

12.Sınıf (Lise 4) Sosyal Bilimler Teşekkür Takdir  Hesaplama Aracı

Sitemiz ve araç hakkında birkaç bilgi verdikten sonra şimdi teknik bilgilere geçelim. 12. Sınıf Sosyal Bilimler Lisesi Takdirname belgesi ve Teşekkür belgesi hesaplama aracımız isminden de anlaşılacağı gibi öğrencinin notlarını özel birkaç istatistiki veri ile işleyerek onların hangi başarı belgesini (takdirname, teşekkür belgesi, düz geçme) aldığını kolayca söylemektedir. Tek bir tıka bakan bu işlemin nasıl yapılacağını sade bir şekilde anlatıyoruz. Öncelikle E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’nden tüm ders bilgilerinizi bir kağıda yazınız. Ardından sitemizdeki ders sayısı, ders isimleri, haftalık ders sayısı ve ortalama puanlarınız yazdıktan sonra mavi “Hesapla” butonuna tıklayınız. İşte sonuçlar karşınızda 1 saniyeden kısa sürede!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir