Eğitim, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

12.Sınıf (Lise 4) Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama

Aşağıdaki 12. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açılan pek çok lise çeşidi bulunmaktadır. Her insanın yeteneği farklı olduğu gibi her öğrencinin de yeteneği farklı olduğu için, herkesin öğrenim görme şekli de değişiklikler gösterebilmektedir. Bu yüzden bazı insanları istemediği lise türünde okutmak, o öğrencinin yeteneklerini köreltebilir ve hayattan keyif almasını engelleyebilir. Bunun engellenebilmesi için resim ve görsel sanatlar seven kişiler için Görsel Sanatlar Lisesi, sosyal bilimler ile uğraşma isteyenler için Sosyal Bilimler Lisesi, fen ve matematik dalında ustalaşmak isteyenler için Fen Liseleri, ve meslek öğrenmek isteyenler için Mesleki Teknik Anadolu Liseleri açılmıştır ve eğitime devam etmektedirler.

12.Sınıf (Lise 4) Mesleki Teknik Anadolu Teşekkür Takdir  Hesaplama

Eğer siz de Mesleki Teknik Anadolu Liseleri’nden birinde okuyorsanız, karne ve mezuniyet gününün yaklaşması ile takdir ve teşekkür belge durumunuzu merak ediyorsanız doğru sayfaya geldiğinizden emin olabilirsiniz. Pek çok hesaplama sitesi Anadolu liseleri takdir teşekkür hesaplama aracı sunsa bile biz her tür lise ile ilgili, not ve belge hesaplama araçları sunmaktayız. Sadece bu araç değil bünyemizde bulunan tüm hesaplama robot ve araçları yapıldığı işe %100 uyumludur. Herhangi bir değişiklik durumunda kısa zamanda yeniden güncellenmektedir. Bu aracımız yani 12. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama robotu, 12. Sınıftaki öğrencilerimizin notlarını belli bir hesaplama yöntemiyle işlemekte ve takdir veya teşekkür alıp almadıklarını onlara söylemektedir. Bu aracın faydaları merakı gidermek ve takdir almadıysa bile bir dahaki sınav ve proje ödevlerinde gayret etmesini sağlayarak, kaç puan alması gerektiğini söylemek olarak sıralanabilir. E-Okul sisteminden tüm not ve ders bilgileriniz aldıktan sonra, bu sayfadaki yerlere uygun şekilde yerleştiriniz ve ardından “Hesapla” düğmesine basarak %100 uyumlu sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir