Eğitim, İmam Hatip

12.Sınıf (Lise 4) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 12. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


12. Sınıf yani Lise 4’tesiniz ve mezuniyet tarihi yaklaşıyor. Öğrenciler ve velileri alacakları belgeleri merak etmekte ve bu sebeple aldıkları notlara göre takdir veya teşekkür alıp almadıklarını öğrenmek için hesaplar yapıyorlar. Sitemiz bu tür hesapları kolaylaştırmak ve hızlandırmak amacıyla her tür hesaplama aracını ve robotunu özel formüller ile programlayarak sizlere sunmaktadır. 12. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ise bunlardan birisidir. E-Okul ve Milli Eğitim Bakanlığı’na %100 uyumlu bu sistemde verdiğimiz sonuçlar ile gerçekte alınan sonuçlar birbirine uyuşmaktadır. Bu sebeple buradan hesap yaparken aldığınız sonuçlara güvenebilirsiniz.

12.Sınıf (Lise 4) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Takdir, teşekkür veya boş geçip geçmediğini merak eden milyonlarca öğrenci ve velileri için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama aracının kullanımı gayet kolaydır. Kullanıma başlamadan önce elinizde, tüm ders notlarınız ve haftalık saatlerinin olması tamamen gereklidir. Eğer hatırlamıyorsanız Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla tüm bu bilgileri öğrenebilirsiniz veya tahminde bulunabilirsiniz. Tahminde bulunmanız halinde sonuçlarınız doğrulundan emin olamayız. Bunlarla beraber 12. Sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama aracı tamamen 2017-2018 ve 2018-2019 yıllarına %100 uyumludur.

Şimdi özel olarak programladığımız aracın kullanımını sizlerle paylaşıyorum. Birinci adım notlarınızı, derslerinizi ve haftalık saatlerinizi ulaşabileceğiniz bir yere yazın veya saklayın. Ardından “Ders Sayısı” bölümünden kaç ders alıyorsanız onu seçiniz. Ardından tüm derslerinizi altta seçtiğiniz ders sayısına göre şekillenen bölmeden seçiniz. Dersleri seçtikten sonra sağ taraftaki “Ders Sayısı” kısmından haftada kaç ders gördüğünüzü seçiniz. Tüm bunları tamamladıktan sonra çok az bir işlem kaldı. “Puan” kısmına aldığınız sınavların, performans notlarının ve projelerin ortalamasını yazınız. Bunu da E-Okul sisteminden bulabilirsiniz. Hepinize iyi şanslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir