Eğitim, Güzel Sanatlar

12.Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 12. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Güzel Sanatlar Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Hesaplamasorgulama. com olarak, 12. Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız ile yüzde yüz e-okul sistemiyle uyumlu takdir ve teşekkür hesaplama işlemi yapabilirsiniz. Takdir teşekkür hesaplama aracımız, 2017-2018 eğitim yılına uygun olarak hazırlanmıştır. “Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğine” uyumlu bir şekilde hazırlanan hesaplama aracımız, öğrencilerin yılsonu karneleri ile aynı sonucu vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde lise öğrencileri için yer alan Takdir Belgesi ve Teşekkür Belgesi alma şartları şu şekildedir;

– Takdir almak isteyen öğrencilerin dönem sonu ortalaması; 85,00 ile 100 arasında olmalıdır.
– Teşekkür almak isteyen öğrencilerin dönem sonu ortalaması; 70 – 84.99 arasında olmalıdır.
– Öğrenciler tüm derslerden geçmelidir.

12. Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Lisesi Ağırlık Ortalaması

12. Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Lisesi ağırlık ortalaması hesaplaması; tüm ders notlarınızı haftalık ders saati ile çarpınız. Tüm derslerinizden çıkan sonucu toplayınız. Toplanan tüm sonuçları toplam haftalık ders saatine bölünüz. Çıkacak sonuç ağırlık not ortalamanızı verecektir.

12. Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplaması

Sitemizde yer alana 12. Sınıf (Lise 4) Güzel Sanatlar Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracında yapmanız gerekenler; yapacağınız işlemi seçiniz. Ders sayısı, ders adı, haftalık ders saatini ve puanınızı giriniz. Hesapla butonuna basarak, takdir teşekkür hesaplama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir