Eğitim, Fen Lisesi

12.Sınıf (Lise 4) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 12. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Fen Lisesi’ne giden matematik ve fen ağırlıklı çalışan 12. Sınıf yani Lise 4 için hazırladığımız takdir teşekkür hesaplama aracına hoş geldiniz. Buraya gelme sebebiniz Takdir, teşekkür belgesi veya herhangi bir belge alıp almadığınızı öğrenmek değilse lütfen sitemizdeki diğer hesaplama araçlarını kullanınız. Fen Liseleri’ne giden arkadaşlar genelde zeki ve çalışkan olarak tanımlanır. Buna itiraz edemeyiz çünkü matematik ve fen diğer derslere oranla daha zor ve emek isteyen dersler. Fakat diğer derslerin de kendi zorlukları var. Nasıl ki herkes her yerde başarılı olamaz, örneğin sosyal bilimlere yatkın olan birisi fen ve matematik alanında nasıl başarılı olamazsa aynı şey tam tersi için de geçerlidir. Her insanın yeteneği farklı olduğu için herkes zaten olan yeteneği ile ilgili dersler almaya çalışmalıdır. Spora yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, spor ile ilgili aktivitelere ağırlık vermenizi, matematik alanında yetenekli iseniz matematik, fen ve fiziğe ağırlık vermenizi, hangi konuya yeteneğiniz var ise o konuya ağırlık vermenizi tavsiye ederiz.

12.Sınıf (Lise 4) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Şimdi gelelim buraya geliş amacınız olan Lise 4 Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı’na. Bu araç oldukça basit ve sade olarak yazıldı. Bunun sebebi kolay ve kullanışlı olması aynı zamanda hızlı hesap yapmasının hedeflenmesidir. Geçmişteki istatistikî veriler ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı sonuçlara göre hazırlanan Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı sizin merakınızı gidermek ve doğruya en yakın tahminlerde bulunmanız amacıyla hazırlandı. Bunun gibi pek çok hesaplama aracını sitemizde bulabilirsiniz. Bu araç ve diğer tüm araçlar %100 yapıldığı konuya uyumlu olarak hazırlanır. Bu araç da E-Okul’a %100 uyumludur. Tek yapmanız gereken notlarınızı, ders saatlerinizi ve puanlarınızı gerekli yerlere yerleştirmek. Gerisini robota bırakın. Yani “Hesapla” tuşuna tıklayın. Sonuçlar karşınızda listelencektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir