Anadolu Lisesi, Eğitim

12.Sınıf (Lise 4) Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 12. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 12. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 12. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 12. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
12.Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lise döneminin bitişini ve üniversite hayatına bir adım daha yaklaşmanın zamanı olan 12.sınıfta alınan her not üniversiteye geçişte kullanılan önemli detaylardan olmaktadır. Geliştirilen yeni sistem ile birlikte pek çok öğrenci lise hayatı boyunca aldığı notların ortalamasının da eklenmesi ile birlikte üniversitelere yerleşmektedir. Karne notlarının ve alınan belgelerin de giderek önemli olduğu eğitim sistemimizde takdir veya teşekkür almak büyük bir ayrıcalık olarak görülmektedir. 12.sınıf Anadolu Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracı olarak sizlere hizmet veren sayfamızdan sizde not ortalamalarınızı öğrenebilir ve takdir mi teşekkür mü aldığınızı öğrenebilirsiniz.

12.Sınıf (Lise 4) Anadolu Lisesi Teşekkür Takdir  Hesaplama Aracı

12.sınıf Anadolu lisesi takdir teşekkür hesaplama aracı kullanımı kolay olan bir sistem sunmaktadır. Sadece birkaç tıkla notlarınızı girerek hesaplama yapabileceğiniz bu sistemde hangi lise türünde okuyorsanız bu liseye ait ders listesi karşınıza gelecektir. Anadolu lisesi seçeneğine tıkladığınızda da sadece sizin lisenize özel ders listesi çıkacaktır. Bu listede yer alan not bilgisini küsurat kısımlarına dikkat ederek doldurmanız halinde sonuçları daha doğru bir şekilde alabilirsiniz. %100 e-okul uyumlu olan bu hesaplama aracı ile birlikte kısa sürede bütün notlarınızın ortalamasını ve alacağınız belgenin sorgulamasını yapabilme avantajını elde edebileceksiniz.

Avantajlar Nelerdir?

12.sınıf Anadolu lisesi takdir teşekkür hesaplama sistemine girdiğinizde diğer sistemlerde olduğu gibi zor bir sayfa ile karşılaşmazsınız. Kullanımı kolay olan ve sizi bekletmeden sonuçları görebileceğiniz bir ekran sunan sistemde not ortalamalarınızı görüntüleyerek eğitim hayatınıza yön verebilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırlanan diğer hesaplamalar kısmını da kullanabilirsiniz. Veliler içinde kullanılabilir bir sistem olan sayfamızdan sizde öğrencinizin durumunu daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Başarı belgesi puanları ve diğer detayları da bulacağınız sayfamızdan ortaokul ve diğer lise türlerinin de hesaplamalarını yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir