Eğitim, Spor Lisesi

11.Sınıf (Lise 3) Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 11. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lise hayatı boyunca alınan puanların bir zaman sonra size yardımcı olacağını biliyor musunuz? Son zamanlarda değişen sınav sistemi ile birlikte lise sıralarında alınan notların üniversitelere girişte daha da önemli bir konu haline geldiği görülmektedir. Özellikle üniversiteye adım adım yaklaşılan dönemlerde önemi daha da anlaşılan karne notlarının ortalamaları ve alınan belgeler daha da dikkat çeken ayrıntılardan olmaktadır. Bu konuda spor lisesi öğrencilerinin notlarını hesaplayarak ortalamalarını bulan ve alacakları belgeleri açıklayan 11.sınıf spor lisesi takdir teşekkür hesaplama sisteminden sizde faydalanabilirsiniz. Bu sayede alacağınız belgeyi öğrenebilir ve eksiklerinizi de yılsonu gelmeden fark edebilirsiniz.

11.Sınıf (Lise 3) Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-okul sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışan hesaplama aracımızdan yapacağınız hesaplamalarda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Notlarınızın gerçek ortalamasını ve alacağınız belgeyi kolaylıkla öğrenmenizi sağlayacak olan bu sistem ile birlikte daha başarılı olmak adına neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Dönem sonu gelmeden notlarınızın ortalamasını öğrenebileceğiniz 11.sınıf spor lisesi takdir teşekkür hesaplama sayfamızdan genel bir durum değerlendirmesi de yapabilirsiniz. Veliler tarafından da kullanılabilecek olan sayfamız ile birlikte alınacak olan belgelerin durumu daha rahat bir şekilde öğrenilebilmektedir. Ayrıca kullanımı oldukça kolay olan sayfamızda zorlanmadan takdir mi teşekkür mü aldığınızı da öğrenebileceksiniz.

Nasıl Hesaplama Yapılır?
11.sınıf spor lisesi takdir teşekkür hesaplama sistemine girdiğinizde derslerinizin listesi ile karşılaşacaksınız. Derslerinizin yanında olan boşluk kısımlara ise notlarınızı girerek hesaplamayı yapabilirsiniz. Hesaplama yaparken notlarınızı küsuratlı bir şekilde yazmanız halinde daha doğru sonuçlar alabilirsiniz. Sistemde herhangi bir sorun oluşmadan belgenizi öğrenebileceğiniz sayfamızda diğer liselerin ve ortaokul puanları ile de hesaplamalar yapabilir ve teşekkür mü yoksa takdir mi alacağınızı sorgulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir