Eğitim, Sosyal Bilimler

11.Sınıf (Lise 3) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 11. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf Sosyal Bilimler Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lise dönemi üniversiteye geçiş yapacak olan öğrenciler için oldukça önemlidir. Özellikle üniversite puanlarına eklenecek olan başarı puanı dikkate alındığında veliler ve öğrenciler için dikkat edilecek konular arasında yer almaktadır. 11.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı ise sosyal bilimler lisesi öğrencilerinin notlarının hesaplanmasında oldukça etkili bir araç olup sonuçlarını da her zaman doğru bir şekilde açıklamaktadır. Ayrıca %100 uyumlu bir şekilde e-okul sonuçlarını veren sistemimiz ile sizde notunuzu girerek hangi belgeyi aldığınızı hesaplayabilirsiniz. Sınırsız hesaplama yapabileceğiniz, ücret ödemeyeceğiniz ve internet bağlantısının olduğu her yerde yanınızda olacak olan sayfamızdan gelin sizde sonuçlarınızı öğrenin.

Takdir ve Teşekkür Neden Önemlidir?

Lise hayatının başarılı geçmesi pek çok öğrenci için hem gurur hem de motivasyon kaynağıdır. Bu nedenle alınacak olan takdir veya teşekkür belgesinin öğrencideki anlamı da oldukça büyük olmaktadır. Karne gününe kadar olan yoğun çalışmaların bir sonucu olan takdir ve teşekkür belgesinin kesin bir şekilde alındığını öğrenmek için kurulan sayfamız ise 11.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Pek çok öğrencinin, velinin ve öğretmenin dikkat ettiği bu belgelerin alımında gereken puanları gösteren sayfamız ise güvenilirdir.

11.Sınıf (Lise 3) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı  ile Tek Tıkla Öğrenin!

Bağlantınızın olduğu her yerden 11.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı ile sizde takdir mi teşekkür mü aldığınızı öğrenebilir ve eğitim hayatınızdaki başarıyı gözlerinizle görebilirsiniz. Karne üzerindeki durumunuzu önceden görerek hangi derslere daha çok çalışmanız gerektiği de görebileceğiniz bu sistem ile hangi yazılıdan ne kadar not alırsanız takdir ya da teşekkür kazanabileceğinizi de deneyebileceksiniz. Sizler için hazırlanan sayfamıza gelerek sizde belge türünüzü öğrenin ve notlarınızı doğru bir şekilde hesaplayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir