Eğitim, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

11.Sınıf (Lise 3) Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama

Aşağıdaki 11. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


11. Sınıfa giden bir bireyseniz mezuniyete oldukça yaklaşmışsınız demektir. Fakat buna rağmen lisede aldığınız notlar bir sonraki sınavlarınızda belirleyici olabilmektedir. Örneğin üniversite sınavında belirleyici olabilmektedir. Aynı zamanda takdir name belgesi ve teşekkür belgeleri de bu tür sınavlarda etkili olabilmektedir. Diploma puanını ve buna benzer birçok şeyin etkilendiği bu belgelerin hesaplanması nasıl yapılır, karneyi almadan nasıl tahminlerde bulunulabilir sorularının cevabını vereceğiz. Öncelikle evet karneyi almadan önce takdir veya teşekkür alıp almadığınızı doğruya çok yakın bir şekilde tahmin etme olanağınız bulunmaktadır. Tek ihtiyacınız olan birkaç not bilgisi ve şu anki bulunduğunuz sayfada bulunan 11. Sınıf (Lise 3) Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama aracıdır. Bu 2 şeyden birisini yani notları, Milli Eğitim Bakanlığı’nın öğrencilerin ve velilerinin çevrim içi ortamdan hızlıca not, davranış puanı ve devamsızlıklarının öğrenilebildiği E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla edinebilirsiniz.

11.Sınıf (Lise 3) Mesleki Teknik Anadolu Teşekkür Takdir Hesaplama

İkincisi yani hesaplama aracına zaten sitemize girerek sahip oldunuz bile. Şimdi yapmanız gerekenleri anlatacağız. E-Okul dan notları aldığınızı varsayarak “Ders Sayısı” bölümüne girdiğiniz derslerin toplam sayısını (seçmeli dersler dahil) giriniz. İkinci işlem olarak bu girdiğiniz ders sayısına göre açılan sütunlardan “Ders İsmi”ni her birisi için ayrı olarak seçmek olacaktır. Üçüncü ve sondan bir önceki işlemimiz ise her bir dersin haftalık ders saatini girmek olacaktır. Bunu da E-Okul’dan kolayca öğrenebilirsiniz. Son işlemimiz her ayrı konu için ortalama puanlarınızı (proje, performans, yazılı dahil) girmelisiniz. Tüm bu işlemler tamamlandığına göre takdir mi teşekkür mü aldığınızı öğrenmeye çoktan hazırsınız. Aşağı kısımda bulunan mavi renkli “Hesapla” tuşu aracılığıyla tüm takdir teşekkür bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca başka bir işlem için sağdaki “Temizle” tuşu ile de tüm bilgileri kolayca silebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir