Eğitim, İmam Hatip

11.Sınıf (Lise 3) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 11. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Üniversiteye geçiş döneminde olan öğrenciler için dönem derslerinin iyi olması büyük bir başarıdır. Özellikle de üniversite puanına eklenecek olan lise başarı puanının göstergesi olan takdir ve teşekkür belgesi ise hem öğrenciler hem de veliler için oldukça önemlidir. Biz de bunu bilerek sizlere 11.sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama sistemi sunuyoruz. Puanlarınızı yazarak hangi belgeyi almaya hak kazandığınızı günler öncesinden görebileceğiniz bu sistem sayesinde aynı zamanda hangi sınavdan ne kadar alırsanız ona göre hangi belgeyi alacağınızı da hesaplayabileceksiniz. Sizlere özel hazırlanan sayfamıza ulaşmak istediğinizde ise tıklamanız yeterli.

Puanlarınızı Girin Belgenizi Öğrenin!

Başarı belgenizin olması sizin için büyük bir ayrıcalık olarak görülüyorsa ve hangi belgeyi alacağınız merak konusu ise 11.sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama sayfamıza gelerek derslerinizin karşısındaki boşlukları doldurmaya başlayabilirsiniz. Eğitim sistemi ile %100 uyumlu bir şekilde çalışan adresimizde puanlarınız eğitim sistemi ile aynı kriterlerde hesaplanarak hangi belgeyi kazandığınızı kolaylıkla sizlere bildirmektedir. İmam hatip derslerinin listelendiği sayfamız ile kendi derslerinize ait puanların girişini yapabilirsiniz. Bu sayede derslerdeki farklılıkları görmeden kendi bölümünüze ait puan hesaplama sistemini kullanma farkını yaşayabilirsiniz.

11.Sınıf (Lise 3) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Hangi belgeyi aldığınızı merak etmek yerine size sadece puanlarınızı girerek sonucu gösterecek olan sayfamıza gelebilirsiniz. 11.sınıf imam hatip takdir teşekkür hesaplama sistemi ile merak ettiğiniz bu konuyu bir çözüme ulaştırabilirsiniz. Takdir ya da teşekkür belgesi almanın zor olduğunu bilen ancak sizlere hangi belgeyi alabileceğinizi göstermek kadar basit bir görev sunan sayfamızdan sadece 11. Sınıflara ait olan belgeleri değil diğer sınıflara ait puan hesaplamalarını da bulabileceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir