Eğitim, Güzel Sanatlar

11.Sınıf (Lise 3) Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 11. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf Güzel Sanatlar Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lise hayatında alınan notların her biri üniversiteye girişlerde önemli ayrıntılardan biri olmaktadır. Bu nedenle de lise sıralarında alınan notlarla alınacak olan takdir ve teşekkür belgesi de öğrenciler ve veliler açısından önemli olmaktadır. Sayfamızda ise 11.sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı bulunmaktadır. Öğrencinizin ortalamasını ve alacağı belgeyi buradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer öğrenci iseniz döneminizin nasıl geçtiğini ve hangi belgeyi alabileceğinizi de kolaylıkla sayfamızdan öğrenebileceksiniz. Ücretsiz olan sayfamız %100 e-okul uyumlu olduğundan dolayı hesaplamalarda herhangi bir sorun yaşamadan puanlarınızı ve belgenizi öğrenmenizi sağlayacaktır.

11.Sınıf (Lise 3) Güzel Sanatlar  Teşekkür Takdir Hesaplama Aracı

Karne gününe doğru yaklaşan heyecanla birlikte hangi belgeyi aldığınızı merak ediyor ve bir türlü hesaplama yapamıyorsanız sayfamıza gelerek 11.sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı üzerinden bilgilerinizle birlikte aradığınızı bulabilirsiniz. Lisenize özel olarak hazırlanan dersleri bilen ve buna uygun bir şekilde karşınıza ders listesi çıkaracak olan hesaplama aracımız e-okul sistemi ile uyumlu olduğundan dolayı bu sistemin dışına çıkmadan doğru bir şekilde hesaplama yapmaktadır. Yanlış hesaplamalar yapmadan ve puanlarınızı kısa sürede öğrenmenizi sağlayacak olan bu sistem ile sizde yılsonunu beklemeden karnenizde takdir mi yoksa teşekkür mü olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kısa Sürede Puanınızı Öğrenebileceksiniz!

Notlarınızın ortalamasını almak ya da yılsonu puanınızı öğrenmek adına farklı hesaplamalar yapmak zaman zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Tek tek notlarınızı hesaplamanız zaman kaybı yaşamanıza da neden olacağından dolayı kısa sürede puanlarınızı ve alacağınız belgeyi size söyleyebilecek bir sisteme ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu konuda sizlere yardımcı olacak olan 11.sınıf güzel sanatlar takdir teşekkür hesaplama aracı istediğiniz zaman girebileceğiniz bir adres olmaktadır. Sadece güzel sanatlar lisesine ait puanları hesaplayarak işinizi kolaylaştıracak olan bu sistem için sizde tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir