Eğitim, Fen Lisesi

11.Sınıf (Lise 3) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 11. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
11.Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Üniversite sınavlarına geçişlerde kullanılan puan türlerinden biri de lise hayatı boyunca gösterilen başarı ile alınan puanlar olmaktadır. Bu puanlar hayatı etkileyecek kadar önemli detaylardan olduğundan dolayı veliler ve öğrenciler açısında oldukça önemli konulardan biri haline gelmektedir. Özellikle puanın yüksek olması kazanılacak bölümleri etkilediğinden dolayı daha fazla ilgilenilmesine neden olmaktadır. Sistemimizde ise 11.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sadece takdir veya teşekkür hesaplama konusunda değil aynı zamanda dönem sonu ortalamasının kaç olduğu ile ilgili bilgiler de vermektedir. Bu yüzden sistemimiz dönem sonunda alınan puanların netleştirilmesi ve öğrencinin genel durumunun kontrol edilmesi açısından da faydalı olmaktadır.

11.Sınıf (Lise 3) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Takdir ya da teşekkür almak isteyen ancak kaç puana sahip olduğunu bilmeyen öğrenciler açısından sistemimiz oldukça faydalı olmaktadır. 11.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama aracının bulunduğu sayfamıza geldiğinizde müfredatınızda yer alan bütün derslerin listesini ve bu derslerden almış olduğunuz notları yazabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Boşluk halinde olan kısımlara gelerek gerekli bilgileri doldurmanız halinde hangi belgeyi aldığınızı kolaylıkla öğrenebileceğiniz gibi yılsonu ortalaması gibi detayları da kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ailelerin de kullanabileceği bu sistem ile öğrencilerin genel başarı durumları kontrol edilebilmektedir.

Sistemin Avantajları Nelerdir?

Sadece bir hesaplama düzeneği olmanın dışında e-okul ile %100 uyumlu olan sistemimiz bütün hesaplamalarda yanlışlık olmaması için puan hesaplamalarında dikkatli davranmaktadır. Öğrencilerin notlarının nasıl hesaplandığı konusunda gerekli mercilerin sistemleri ile uyumlu olan yazılımlar üzerinden hesaplama yapan 11.sınıf fen lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız aradığınız sonuca kısa sürede ulaşmanız adına kaliteli ve hızlı bir çalışma yürütmektedir. Kullanımı kolay olan sistemimize sizde gelerek hangi belgeyi alacağınızın bilgisini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir