Anadolu Lisesi, Eğitim

11.Sınıf (Lise 3) Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 11. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 11. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 11. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 11. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.
Hesaplama Sonuçları

11.Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50

11. Sınıf öğrencilerin, karne günü yaklaştıkça veya ilk dönem karnesi yaklaştıkça merak ettikleri şeylerden birisi de, “Karne ile birlikte takdirname veya teşekkür alacak mıyım?” sorusudur. Bu sorunun sorulma nedeni basittir. Lisede üst üste 4 kere takdir alınınca ayrı bir başarı belgesi verilmektedir. Ayrıca takdirname ve teşekkür kişinin başarısını ödüllendiren bir belge olduğu için kişiyi mutlu edebilir ve çalışması için teşvik edebilir. Aynı zamanda aileye gösterilen takdir veya teşekkür ayrı bir ödül ile geri dönebilir. Örneğin bir hediye veya harçlık olabilir bu ödül. Tüm bunların dışında takdirname veya teşekkür almanın kendisi bile güzel bir olaydır.

11.Sınıf (Lise 3) Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı Nasıl Çalışır?

Burada sizlerin merakını olabildiğince kolay ve verimli bir şekilde gidermek istediğimizden dolayı bu Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Robotu’nu tasarlamış bulunmaktayız. Bu robotun yaptığı şey oldukça kolaydır. 11. Sınıfa gittiğinizden yola çıkarak, somut düşünme yeteneğinizin ve mantığınızın oldukça iyi olduğunu düşünerek çalışma biçimini anlatalım. Takdir, teşekkür belgesi veya boş geçen bir belge belli formüllere göre verilmektedir. Her ne kadar Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi tüm notları, davranış puanlarını, geç kalınan derslere kadar her bilgiyi size sunsa bile, karne gününe kadar takdir veya teşekkür alıp almadığınızı öğrenmeniz pek mümkün olmuyor. İşte bu araç da geçmişte alınan takdir ve teşekkürlerin istatistiklerinin ekibimiz tarafından formül haline getirilmesi ile hazırlanmıştır.

Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatının verdiği bilgilere göre de hesaplama yapmaktadır. Yani 2018-2019 eğitim yılına tamamen uyumlu bir araçtır. Hesaplama yapmak için ders sayınızı, derslerinizin isimlerini, haftalık ders saatlerinizi, ve ortalama puanlarınızı E-Okul sistemi üzerinden aldıktan sonra, bunları sayfamızdaki gerekli yerlere girip “Hesapla” tuşuna tıklayarak hesap yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir