Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

10.Sınıf (Lise 2) Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi Uyumlu)

Aşağıdaki 10. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları


10.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


9. Sınıfın hem ardından gelen 10. Sınıf yine aynı zorlukları ve not heyecanıyla öğrencileri karşılıyor. Pek çok öğrenci karne günü yaklaşırken takdirname mi yoksa teşekkür belgesi mi aldıklarını merak etmektedir. Bunlara velileri de dahil. Milli Eğitim Bakanlığı Veli Bilgilendirme Sistemi’nde takdir veya teşekkür alındığını karne gününe kadar bildirmemektedir. Fakat hesaplama takımımız geçmişteki takdir ve teşekkür alan öğrencilerin notlarını karşılaştırarak bir formül oluşturduk. Bu formül sayesinde girdiğiniz verilere göre sene sonunda takdir, teşekkür veya hiçbir belge alıp almayacağını öğrenebiliyorsunuz. Öğrencilerin ve velilerin meraklarını gideren bu sistemin nasıl çalıştığını ve ayrıntılarını anlatacağız.

10.Sınıf (Lise 2) Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Bu sistemin %100 Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Veli Bilgilendirme sistemi ve tüm MEB’e bağlı okullardaki sisteme uyumlu olduğunu açıklayalım. Bunun dışında Anadolu Lisesi, Spor Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Görsel Sanatlar Lisesi ve daha birçok lise türü takdir teşekkür hesaplama araçlarımız bulunmaktadır. Bunları da “Eğitim” sekmedi altında takdir teşekkür hesaplamaya girerek seçebilirsiniz. E-Okul takdirname ve teşekkür alındığını karne gününe kadar bildirmediği için bu boşluğu ve merakı doldurmak istedik. Şimdi bu takdir teşekkür robotunun kullanımına geçelim. Kullanımdan önce aldığınız ders sayısı (seçmeliler dahil), derslerinizin haftalık saatleri ve her bir dersinizin ayrı olarak not ortalamasına ihtiyacınız var. Bunları aldıktan sonra “ders sayısı” bölümüne kaç ders alıyorsanız, altta açılan her bir farklı sütuna derslerinizi, yanındaki saat kısmına haftalık ders saatinizi ve puan kısmına o dersteki ortalama puanınızı yazdıktan sonra “Hesapla” tuşuna tıklayarak yılsonu ortalama, takdirname, teşekkür belgesi veya herhangi bir belge almadan geçip geçmediğinizi hesaplayabilirsiniz. Aldığınız sonuçlara takılmadan çalışmanıza ve hedeflerinize devam etmenizi öneriyoruz. İyi şanslar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir