Eğitim, Spor Lisesi

10.Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 10. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Spor Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Hesaplamasorgulama.com olarak, 10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız ile hizmet vermekteyiz. 10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız 2017-2018 eğitim öğretim yılına uygun olarak hazırlanmıştır. Takdir ve teşekkür hesaplama aracımız, e-okul sistemi ile %100 uyum göstermektedir. 10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi takdir teşekkür hesaplama aracımız, öğrencilerin yılsonunda alacakları karneler ile de aynı sonuçları vermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından, öğrencilerin Takdir Belgesi ve Teşekkür Belgesi almaları belirli bir koşula bağlanmıştır. Öğrencilerin tüm derslerinin her birinin not ortalaması 50,00 puandan aşağı olmamalıdır. Teşekkür Belgesi almak isteyen öğrencinin ağırlıklı not ortalaması 70.00-84.99 arasında olmalıdır. Takdir Belgesi almak isteyen öğrenciler ise ağırlıklı not ortalaması 85.00-100 arasında olmalıdır.

10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi Ağırlıklı Not Ortalaması Hesaplama

10. sınıf Spor Lisesi ağırlıklı not ortalaması hesaplaması; derslerden almış olduğunuz puan ile ders saati çarpılır. Çıkan sonuçlar toplanır. Toplanan tüm ders notları toplam ders saatine bölünür. Çıkan sonuç ağırlıklı not ortalamanızdır.

10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi Takdir ve Teşekkür Hesaplaması

10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi takdir ve teşekkür hesaplaması için öncelikle yapacağınız işlemi seçiniz. Ders sayısını ve ders adını seçiniz. Haftalık ders saati ile ders puanınızı seçiniz. Hesapla butonuna basınız. 10. Sınıf (Lise 2) Spor Lisesi takdir ve teşekkür hesaplaması sonucu elde edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir