Eğitim, Sosyal Bilimler

10.Sınıf (Lise 2) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 10. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Sosyal Bilimler Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Günümüzde eğitim sisteminin bir parçası haline gelen eğitim hayatındaki puanlar öğrenciler ve veliler açısından da oldukça önemli konulardan biri oldu. Lise hayatında alınan puanların her birinin üniversiteye geçişlerde kullanılması nedeniyle puan hesaplamalarına daha çok dikkat eden öğrenciler için önemli bir ayrıntı haline gelen takdir ve teşekkür hesaplamaları da sizler için sayfamızda sunulmaktadır. Ücretsiz bir sistem olarak kullanabileceğiniz sistemimiz üzerinden 10.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı ile hangi belgeyi alabileceğinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Sizlere verilen bilgilerin her biri geçerli olup sistemimiz %100 e- okul sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

10.Sınıf (Lise 2) Sosyal Bilimler Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Yapılır?

Takdir mi yoksa teşekkür mü aldığınızı merak ediyorsanız sayfamıza gelerek 10.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı kısmına tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkacak olan sayfa üzerinden sizden görmüş olduğunuz derslerdeki puanlarınıza dair bilgiler istenebilmektedir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız halinde puanlamaya uygun olan belgeyi alıp alamayacağınız açıklanacaktır. Ayrıca hesaplamadan önce açıla sayfada yer alan kısımlara notlarınızı doldururken küsuratlı bölümleri de dikkate alarak doldurmanız gerekir. Çünkü en ufak bir puan eksikliği halinde notlarınız düşebilir ve belge alıp alamayacağınız da kesin olarak ortaya çıkmayabilir.

Takdir veya Teşekkür Hesaplamalarının Faydaları Nelerdir?

Takdir mi, teşekkür mü aldım sorusu kişilerde sorumluluk bilinci uyandırmakla birlikte öğrencilerin bu belgeler ile daha da motive olmuş bir şekilde eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlamaktadır. 10.sınıf sosyal bilimler takdir teşekkür hesaplama aracı ise pek çok öğrencinin hangi belgeyi hangi puanla aldığını hesaplamakla kalmayıp öğrencilerin ne kadar eksikleri olduğunu da göstererek derslerdeki durumlarını ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca bu sistemin eğitim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışmasından dolayı herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir