Eğitim, Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

10.Sınıf (Lise 2) Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama

Aşağıdaki 10. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Lise döneminde alınan puanlar ve belgeler günümüz eğitim sisteminde önemli bir yer tuttuğu gibi öğrencilerin eğitim hayatlarındaki başarı durumlarını da göstermektedir. Bu nedenle oldukça önemli bir konu haline gelen karne notları ve alınacak olan belgelerin hangi puanlarla nasıl alınacağını bilmek de veliler ve öğrenciler açısından önemli bir konu olmaktadır. 10.sınıf Mesleki Teknik Anadolu takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ise bu konuda velilerin ve öğrencilerin merakını önleyerek gerekli puan bilgilerinin girilmesi durumunda karnede alınacak olan belgenin hangisi olduğunu gösterebilmektedir. Eğitim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışan bu sistem aynı zamanda müfredatta yer alan derslerin notlarının hesaplanmasında da sorun yaşamamanız adına özel bir şekilde hazırlanmaktadır.

10.Sınıf (Lise 2) Mesleki Teknik Anadolu Takdir Teşekkür Hesaplama Nasıl Çalışır?

10.sınıf mesleki teknik Anadolu takdir teşekkür hesaplama sistemine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada görmüş olduğunuz derslerin listesi çıkacaktır. Her dersin puanlarını küsuratları ile beraber doldurmanız halinde sonuçları daha doğru bir şekilde alabilirsiniz. Sisteme gireceğiniz her not e-okul sistemi ile aynı mantıkta hesaplamaya dahil edilecektir. Bu sayede puan farkları ya da alacağınız belgelerde değişiklik olmayacağı gibi sonuçları kısa bir süre içerisinde de öğrenebilirsiniz. Notlarınız sayfadan silinmeyeceğinden dolayı yanlış hesaplama durumlarında ya da not değişikliklerinde de yeniden bütün notlarınızı girmek zorunda kalmayacaksınız.

Sistemin Avantajları Nelerdir?

10.sınıf mesleki teknik Anadolu takdir teşekkür hesaplama sistemi sayesinde kısa sürede bütün notlarınızı doldurarak hangi belgeyi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Sizlere her zaman net bilgiler sunan sistemimiz %100 uyumlu bir şekilde müfredatınıza göre hizmet verecektir. Puan farklılıkları ve sistemdeki kullanımdan kaynaklı sorunları yaşamayacağınız bu sayfa ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden hesaplama yapabilirsiniz. saatler süren hesaplamalar yerine kısa sürede hangi belgeyi alacağınızın hesabını sayfamızdan ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir