Eğitim, İmam Hatip

10.Sınıf (Lise 2) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 10. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


İmam Hatip Lisesi’ne giden öğrenciler için diğer yetenek liseleri gibi ayrı bir hesaplama aracı da oluşturduk. Sosyal Bilimler Lisesi, Görsel Sanatlar Lisesi, Fen Liseleri, Anadolu Liseleri, Spor Liseleri, Mesleki ve Teknik Liseler gibi pek çok farklı yetenek grubunda lise bulunuyor ve bunların her birisi için takdir ve teşekkür hesaplama yöntem ve formülleri değişiyor. Bunun pek çok sebebi olabilir. Bunlardan birisi, örneğin fen lisesinde beden eğitimi katsayısı 1 ise matematik katsayısı 5’tir gibi. Diğer pek çok hesaplama aracı siteleri bu tür ayrıntılara dikkat etmiyorlar ve sadece Anadolu liseleri için hesaplama aracı yerleştiriyorlar. Biz bunu aştık ve daha büyük bir kitleye hitap etmek amacıyla böyle bir yenilik düşündük.

10.Sınıf (Lise 2) İmam Hatip Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

1. Sınıftan 8. Sınıfa tüm ilkokul ve ortaokul takdir teşekkür belgesi hesaplamanın yanında, Lise 1’den Lise 4’e kadar, Spor Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Görsel Sanatlar Lisesi, Sosyal bilimler Lisesi ve bu araç yani İmam Hatip Lisesi ile birlikte çok çeşitli hesaplama araçları sunuyoruz. Bu aracın ne işe yaradığını öğrenecek olursak bunu şöyle açıklayabiliriz. 10. Sınıfa yani Lise 2’ye giden bir İmam Hatip Lisesi öğrencisi veya velisi yıl sonu ve dönem sonunda karnesiyle birlikte takdir mi teşekkür mü alacağını merak etti ve bunu hesaplamak istiyor. İşte burada bizim aracımız devreye girmektedir. Katsayıları ve diğer formüllerin özel olarak hesaplandığı aracımız, doğruluk payına en yakın sonuçları vermektedir. Bununla birlikte girdiğiniz notlar ne kadar doğruysa o kadar sonuç alabilirsiniz. Bu şu demek oluyor, eğer E-Okul’dan direkt olarak girdileri girerseniz, gerçek sonuç ile o kadar yakın çıkmaktadır sonucunuz. Bilgileri girdikten sonra mavi butona tıklayarak sonuçları alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir