Eğitim, Güzel Sanatlar

10.Sınıf (Lise 2) Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 10. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Güzel Sanatlar Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Her insanın yeteneği diğerinden farklıdır. Bu sebeple herkesin kendi yeteneğine göre eğitilmesi ülke ve birey için son derece önemli bir konudur. Çünkü yeteneği olmayan bir alanda eğitilen insan verimli çalışamaz ve mutlu olamaz. Bu sebeple fen liseleri, spor liseleri, güzel sanatlar liseleri ve sosyal bilimler liseleri gibi lise türleri vardır. Bazı insanların spora meyilli yeteneği vardır ve bu sebeple spor lisesine giderek ileride antrenör veya sporcu olmayı hedefleyebilir, aynı şey güzel sanatlar liseleri için de geçerlidir. Bir insan ileride ressam veya müzisyen olmak istiyorsa ve yetenekleri buna göre oluşmuşsa o zaman güzel sanatlar lisesine giderek hedeflerini gerçekleştirmek isteyebilir. Başka bir örnek ise müzik işi ile uğraşmayı hedefleyen öğrencilerin konservatuarda öğrenim görmesidir.

10.Sınıf (Lise 2) Güzel Sanatlar Teşekkür Takdir Hesaplama Aracı

Yukarıdaki bilgileri sizlerle paylaştıktan sonra bu sayfanın amacı olan 10. Sınıf Güzel Sanatlar Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı nedir ve kullanmak için gereken bilgiler ve kullanma kılavuzunu paylaşacağız. Öncelikle bu aracımız Milli Eğitim Bakanlığı’nın verdiği bilgilere ve formüllere dayanarak oluşturulmuştur. Buradan elde ettiğiniz bilgiler ile gerçek hayattaki bilgiler arasında çok az bir yanılma payı bulunabilir. 2017-2018 ve 2018-2019 eğitim öğretim yılı ve Milli Eğitim Bakanlığı değiştirmedikçe her sene kullanılabilecek olan aracımızı sizler için yüksek verimlilik ile programladık. İleride Milli Eğitim Bakanlığı takdir teşekkür alma ve hesaplama puanlarını değiştirirse takdir teşekkür hesaplama araçlarımız buna göre tekrar güncellenecektir.
Yalnızca bu aracımız için geçerli değildir. Bir sınav, araç veya hesaplamada güncelleme olduğu zaman araçlarımız ve robotlarımız en kısa zamanda güncellenmektedir. Hesaplamak için önce “Ders Sayısı” kısmına aldığınız ders sayısını, altta açılan bölümlere ders isimlerinizi ve sağındaki “Ders Saati” bölümüne haftalık aldığınız ders sayısını ve sağındaki bölüme ise o dersin ortalamasını yazıp “Hesapla” tuşuna tıklayarak hesap yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir