Eğitim, Fen Lisesi

10.Sınıf (Lise 2) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama (%100 Uyumlu)

Aşağıdaki 10. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


9. sınıfı bitireli kaç ay oluyor kim bilir? Artık git gide büyümektesiniz ve bu sebeple aldığınız notların ve belgelerin önemi de doğru orantılı olarak artıyor. Örneğin 7. Sınıfta aldığınız takdir veya teşekkür ile 10. Sınıfta aldığınız takdir ve teşekkürün önemi aynı değildir. 7. Sınıfta konular daha kolay ve anlaması hızlı olduğundan çoğunluk takdir almaktadır. Fakat aynı şey lise özellikle de 10-11-12 için geçerli değildir. Bu sınıflarda aldığınız notun önemi daha da artmaktadır. Bunun sebebi ise derslerin zorlaşması ve çoğalmasıdır. Özellikle de fen liselerinde daha önemlidir. Çünkü daha zor kabul edilen matematik ve fen türü derslere çalışmakta ve sınavlarına girmektesiniz.

10.Sınıf (Lise 2) Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Sizin seviyenizde gayet zorlu olan takdir ve teşekkür almak pek çok kişinin hayalidir. Karne almanıza hala daha çok zaman varsa ve takdir mi teşekkür mü aldığınızı veya hiçbir belge alıp almadığınızı merak ediyorsanız doğru site ve doğru sayfadasınız. Sitemizdeki tüm araçlar profesyonel olarak tasarlanmıştır ve ihtiyaç odaklıdır. Tüm hesaplama ihtiyaçlarınızı düşünüyoruz ve bu da onlardan birisidir. 10. Sınıf Fen Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracını kullanmak için gereken bilgileri ve kullanım yöntemlerini sizlere aktaracağız.
Birincisi diğer takdir teşekkür hesaplama araçlarında olduğu gibi ders sayınız, haftalık ders saatleriniz, her bir dersin ayrı ortalamalarına sahip olmanız gerekiyor. Eğer bunlara sahip değilseniz aldığınız notları hatırlamaya veya tahmin etmeyi deneyebilirsiniz. Ya da daha mantıklı bir yol olduğunu düşündüğümüz Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul sisteminden öğrenebilirsiniz. Şimdi hesaplamaya geçelim. “Ders Sayısı” bölümüne ders sayınızı, aşağıda oluşan sütunlara ders isimlerinizi ve sağındaki ders saati bölümlerine haftalık ders saatlerinizi ve puan kısmına her dersin ayrı ortalamasını girdikten sonra “Hesapla” tuşuna tıklayınız ve takdir, teşekkür ve belge alıp almadığınızı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir