Anadolu Lisesi, Eğitim

10.Sınıf (Lise 2) Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

Aşağıdaki 10. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama aracında 10. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 10. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 10. Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
10.Sınıf Anadolu Lisesi Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Lütfen tüm kutucukları dikkatli bir biçimde doldurunuz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.  1. Haftalık Ders Saati / Puan

  2. /
    Örn. 76,50


Site olarak, Anadolu Lisesi 10. Sınıf yani Lise 2 takdir teşekkür hesaplama aracımız ile öğrencilerimizin yılsonunda alacakları başarı belgesi ile ilgili merakını gidermeyi hedeflemekteyiz. Hesaplamasorgulama.com olarak, e-okul sistemi ile uyumlu takdir teşekkür hesaplama aracını, siz değerli öğrencilerimiz için hazırladık. Öğrenciler, ülkemizin ve geleceğin altın nesilleri olduğunun bilincinde olarak, takdir teşekkür hesaplama aracımızı en doğru sonuçlarla hizmetinize sunmaktayız.

Anadolu Lisesi 10. Sınıf takdir teşekkür hesaplama aracımız 2017-2018 eğitim öğretim yılı için güncellenmiştir. Hesaplama aracımız, e-okul ve yılsonu öğrencilerin aldığı karneler ile %100 uyumlu sonuç vermektedir.

Anadolu Lisesi 10. Sınıf (Lise 2) Ağırlıklı Puan Ortalaması

Anadolu Lisesi 10. Sınıf (Lise 2) ağırlıklı puan ortalama hesaplaması; öncelikle, her bir dersin puan ortalaması alınır. Puan ortalaması alınan ders ile haftalık ders saati çarpılır. Çıkan çarpım sonucu ve derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür. Çıkan sonuç, Anadolu Lisesi 10. Sınıf (Lise 2) için ağırlıklı puan dönem ortalaması sonucunu verir.

Bu sonuç doğrultusunda; 70.00-84.99 arasında ise Teşekkür Belgesi alınır. Eğer, 85.00-100 arasında ise öğrenci, Takdir Belgesi alır.

Anadolu Lisesi 10. Sınıf (Lise 2) Takdir Teşekkür Hesaplaması

Anadolu Lisesi 10. Sınıf (Lise 2) takdir teşekkür hesaplaması; sitemizde yer alan hesaplama aracına öğrenciler, ders adını (zorunlu değil)seçmeli, sonra haftalık ders saatini ve ortalama puanını girerek, takdir teşekkür hesaplama işlemini gerçekleştirmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir