Eğitim, İlk Okul - Orta Okul - Lise Takdir Teşekkür

1.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama (E-Okul Sistemi %100 Uyumlu)

Aşağıdaki 1. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama aracında 1. Sınıf Takdir Teşekkür hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında 1. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin 1. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.

Hesaplama Sonuçları
1.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Aracı

E-Okul Sistemiyle %100 Uyumlu

NOT: Bu hesaplama aracı 2017 – 2018 eğitim yılı ve sonrasına (2018 – 2019 dahil) uyumlu olarak hazırlanmıştır. Puanını boş bıraktığınız dersler için hesaplamalarda 0 puan kullanılacaktır. Notlarınızı girerken lütfen 1-5 arası değerler giriniz.
* Doldurulması zorunlu alanlar.


  1. Ders Saati:10

  2. Ders Saati:5

  3. Ders Saati:4

  4. Ders Saati:1

  5. Ders Saati:1

  6. Ders Saati:2

  7. Ders Saati:2
  8. NOT: Haftalık 5 ders saati olan “Oyun ve Fiziki Etkinlikler” hesaplamaya dahil edilmez.


Henüz okumaya yeni başlamış minik dostlarımız için sunduğumuz bu hizmetin amacı velilerin ve öğrencilerin takdir hesaplama ve teşekkür belgesi hesaplama ihtiyaçlarını gidermektir. Henüz okula yeni başlamış 1. Sınıf öğrencileri için hazırlanmış bir araç olan 1. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama aracı son derece kullanışlı ve hızlı hesap yapan bir araçtır. İnternetin geliştiği günümüzde elle yapılan hesaplar artık geride kaldı. Hesaplama sitemizdeki diğer pek çok araca benzer şekilde çalışan bu hesaplama robotu girdiğiniz bilgileri anında işlemektedir ve sizlere sonuçları hızlı bir şekilde vermektedir. Yalnızca 1. Sınıf değil tüm ilkokul ve ortaokul aynı zamanda lise ve diğer sınavlar için hesaplamalar yapabilirsiniz. Eğitime en iyi desteği vermeyi hedefleyen sitemiz tüm formüllerini Milli Eğitim Bakanlığı uyumlu yapmaktadır. Örneğin burada sizin veya çocuğunuzun takdir aldığı çıkarsa gerçek hayatta da takdir alacağınıza emin olabilirsiniz.

1.Sınıf Takdir Teşekkür Nasıl Alınır?

Kullanımı gayet basit olan bu araçta sadece ders notlarınızın ortalamasını girmeniz yeterlidir. Milli Eğitim Bakanlığı E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla çocuklarınızın notlarını, davranış puanlarını, ortalama, performans ve proje notlarını ayrı olarak görebilirsiniz. Veya çocuğunuzun size söylediği notları girerek de hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilir ve sonuçları öğrenebilirsiniz. Bu aracı kullanmak için pek çok konu bulunuyor. Örneğin karnelerin alınmasına 2 ay kaldı ve çocuğunuza sürpriz bir hediye yapmak istiyorsunuz fakat öncesinde sadece takdir alırsan hediye alacağız dediyseniz, sitemizde takdir teşekkür hesabı yapabilirsiniz ve yalnızca başarılı ise hediye alabilirsiniz. Tabii ki bu tür konularda çocuğunuzu çok sıkmamanızı ama yine de sorumluluklarını bilmesini sağlamanızı öneririz. İlkokul, ortaokul ve lise hayatı geri kalan yaşamını şekillendireceğinden davranışlarını ve hareketlerini sürekli kontrol etmeniz ve bazı yerlerde uyarmanız bazı yerlerde ödüllendirmeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir