Genel

Yükselen Burç Hesaplama ve Bulma Aracı (%100 Bilimsel Verilerle)

Aşağıdaki Yükselen Burç hesaplama aracında Yükselen Burç hesaplama şeklinizi seçtikten sonra hesaplama için sizden istenen gerekli bilgileri giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Hesaplama yaptıktan sonra sayfanın devamında Yükselen Burç Hesaplama ile ilgili sıkça sorulan soruların yanıtlarını ve ziyaretçilerimizin Yükselen Burç Hesaplama aracı ile ilgili yorumlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi yorumunuzla katkıda bulunabilirsiniz.
Hesaplama Sonuçları

Yükselen Burç Hesaplama Aracı (%100 Bilimsel Verilerle)
* Doldurulması zorunlu alanlar. 1.   

 2.  : 

Yükselen burç, doğumunuz esnasında doğu ufuk çizgisine doğru yükselen burça denir. www.trendkadin.net adresinden de bu hesaplama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yükselen burç için bir diğer tanım ise; yükselen takımyıldızına verilen astrolojik teknik bir terimdir. Yükselen burç için bilmeniz gereken en önemli konu ise; doğum saatinizdir. Yükselen burç, yaklaşık 2 saatte bir değişim gösterir. Doğum saatinize göre yükselen burçunuzun hesaplanması bu yüzden önemlidir. Güneş burçları ise; doğduğunuz aya göre belirlenmektedir. Yükselen burç sizin adeta sosyal kimliğinizdir. Dışarıdan nasıl göründüğünüzü yükselen burç sağlar. Yükselen burç asıl olan burçunuzdan daha önemlidir. Yükselen burçunuz, hayatınızla ilgili tüm konular hakkında söz sahibidir.

Kişiler Üzerinde Yükselen Burçun Etkileri Nelerdir?

Genel olarak; yaşam, sağlık, vücudun fiziksel yapısı ve karakterin temel yapısı gibi konulara etkisi vardır. Zihinsel kapasitenizi nasıl kullandığınıza dahi etkisi vardır. Yetenekleriniz ve yetkinliklerinize de etkisi söz konusudur. Karakterinizde yer alan tüm özelliklerinize etkisi vardır. Vücut tipiniz, yüz şekilleriniz gibi dış görümünüze etki eder. Kısaca yükselen burçunuz, yaşamınızın her alanını kaplamaktadır.

Astrolojik haritamızda 12 değişik burç yer almaktadır. Bunlar hem esas burcumuzu hem de yükselen burçumuzu temsil etmektedir. Burçların isimleri ve ayları şu şekildedir;

 1. Koç (Aries)-21 Mart-19 Nisan
 2. Boğa (Taurus)-20 Nisan-20 Mayıs
 3. İkizler (Gemini)-21 Mayıs- 22 Haziran
 4. Yengeç (Cancer)-23 Haziran – 22 Temmuz
 5. Aslan (Leo)-23 Temmuz -22 Ağustos
 6. Başak (Virgo)- 23 Ağustos – 22 Eylül
 7. Terazi (Libra)-23 Eylül – 22 Ekim
 8. Akrep (Scorpio)-23 Ekim – 21 Kasım
 9. Yay (Sagittarius)-22 Kasım – 21 Aralık
 10. Oğlak (Capricorn)-22 Aralık – 19 Ocak
 11. Kova (Aquarius)-20 Ocak – 18 Şubat
 12. Balık (Pisces)-19 Şubat – 20 Mart

Yükselen Burç Hesaplama ve Bulma Aracı Nasıl Çalışır?

Hesaplamasorgulama.com olarak, yükselen burcunuzu hesaplama ve bulma aracımız ile %100 bilimsel verilere dayalı en doğru hizmeti vermekteyiz. Yükselen burcunuzu öğrenmek için; yükselen burcunuzu hesaplama ve bulma aracımıza cinsiyetinizi, doğum gününüzü ve doğum saatinizi yazmanız gerekmektedir. Hesapla butonuna basarak, yükselen burçunuzu bulma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

 

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir